Hallo verzamelaars!Voor onze kleutergroepen ben ik op zoek naar een oude PTT tweeling brievenbus. We zouden er heel graag een voor vier weken lenen!
Wat is de reden geweest voor de kleur rood?
Tot 1906 waren brievenbussen donkergroen. In navolging van Londen besloot de PTT vanwege de zichtbaarheid bij nacht op rood over te stappen.
Hallo, is zou graag een tweeling brievenbus willen aankopen.Wie heeft er een te koopGroeten. Coen Den Haag
Hallo ik ben een postzegel automaat aan het opknappen uit denk 1936.Uitsluitend voor nieuwe bronzen centen staat op de automaat.Is er interesse voor?Gr. Ruud
Ik werk op kleinschalig wonen een bewoner heeft vroeger bij de PTT gewerkt nu willen we een hoekje maken met PTT spullen dat ie het herkend kunnen we er 1 kopen
Wij zoeken tweelingbrievenbus voor ons project post naar de hemel op onze Lichtjesavond Pernis. Dit is een herdenkingsavond op de begraafplaats.
LS. Goedemorgen,Ik ben op zoek naar een brievenbus voor een project in een attractiepark.Wie kan me helpen?0653737356
Goedemiddag, ik zoek nog een sleutel voor een tweeling bus van bouwjaar 1981 tot heel recent. De geheel rode versie zeg maar. Enig idee waar ik die kan krijgen?
Ik ben ook opzoek naar een oude tweelingbrievenbus? iemand misschien een idee? groetjes Remke
Wat kost deze bus
Ik heb een grote De Koo. Voorzien van origineel slot. Op het slot aan de buitenkant staat S4 en 852.Op het dagschot zelf staat 21.Wie heeft er een sleutel ?
Wie heeft een postzak, lichtingplaat en ophangsysteeem voor de sud bohl te koop?
Hallo, ik heb de sud bohl brievenbus en ben op zoek naar een lichtingsplaat, de standaard waar ik hem aan op kan hangen en de postzak om de post in op te vangen