Wie heeft er een origineel slot te koop voor een gemeente giro bus zoals op foto 3 hierboven?
Wie weet voor mij een slot met sleutelvoor een verblifabrievenbuis
Wij weet wat het merk en de sleutelnummer van het slot is, die in blauwe Verblifa gemeente giro bus zit?
Ik heb ook zo’n brievenbussen gemeente giro, het laatste model. Ben hem nu aan het opknappen. Ik ben daarom op zoek naar het kleurnummer van “giro blauw”.
Ik heb ook een giro bus te koop. Helaas heeft mijn vader deze bus brons geschilderd. Hij is met sleutel. Weet iemand de waarde van zo’n giro bus?
Ik heb ook een blauwe aluminium Gemeente Giro bus te koop. Kan wel een likje verf gebruiken. Iemand interesse?
Beste Kose, heeft u de bus nog te koop en wat is de vraagprijs. Vriendelijke groet
Enig idee waar ik een slot kan vinden zoals het rode slot op de foto?
De gemeente giro bus is te koop hij is rood geschilderd en kan volgens mij niet op slot graag bieden
Waarom kan de bus niet op slot-farns van barneveld FRans van barneveld
Wat kost deze bus
Ik heb een grote De Koo. Voorzien van origineel slot. Op het slot aan de buitenkant staat S4 en 852.Op het dagschot zelf staat 21.Wie heeft er een sleutel ?
Wie heeft een postzak, lichtingplaat en ophangsysteeem voor de sud bohl te koop?
Hallo, ik heb de sud bohl brievenbus en ben op zoek naar een lichtingsplaat, de standaard waar ik hem aan op kan hangen en de postzak om de post in op te vangen